gusto baldai
„Gusto Baldai“ - baldų gamyba, projektavimas, montavimas
Nebūti didžiausia, o tik kokybiškas paslaugas teikiančia įmone. Mūsų tikslas – atsižvelgti į kliento norus ir pasiūlyti geriausią sprendimą. Nesvarbu ar Jums reikia 1vnt., ar 1000vnt. - visus gaminius pagaminsime vienodai tiksliai ir rūpestingai.
  NORITE PAKLAUSTI?
+370 699 77303
  RAŠYKITE MUMS
gustobaldai@gmail.com
  SEKITE MUS
Facebook
susisiekite su mumis uždaryti formą

Virtuvės baldų gamyba

Virtuvės baldų gamyba

Virtuvės kambarys – bene svarbiausia namų vieta, kur dažnai susirenka visa šeima drauge. Namuose ruoštas maistas vertinamas daug labiau nei gaminamas restoranuose ar kavinėse, tačiau kiekvieną kartą jį ruošiant sugaištama daug laiko. Žinoma, šį laikotarpį galima šiek tiek sutrumpinti įrengus patogią bei funkcionalią virtuvę, kur viskas būtų greitai randama bei lengvai pasiekiama. Kai kurie tai bando padaryti universaliais baldais iš parduotuvių, tačiau siekiantys efektyvaus rezultato naudojasi individualių virtuvės baldų gamyba.

Individualūs baldų gamybos sprendimai

Virtuvės baldų gamyba padeda sumaniai panaudoti visą patalpos erdvę, kadangi kiekviena virtuvė bei jos plotas, išplanavimai skiriasi. Pagal užsakymą pagaminti baldai geriausiai atitinka esamus erdvės išmatavimus, todėl išnaudojami net mažiausi plotai, nepaliekant jokių nereikalingų tarpų. Be to, baldų gamyba individualiai išpildo įvairius klientų lūkesčius, gaminant pasirinkto stiliaus baldus, kurie gali būti tiek klasikiniai, tiek modernūs. Taigi, mūsų įmonė yra pasirengusi padėti įrengti šiuolaikinį, modernų ar senovės eleganciją atspindintį virtuvės kambarį.

Priklausomai nuo klientų pageidavimų bei įpročių suprojektuosime, įrengsime geriausiai individualius lūkesčius atitinkančią virtuvės baldų įrangą:

– mėgstantiems dažnai gaminti siūlomi baldai su platesniais stalviršiais, kur bus pakankamai vietos pasidėti tiek maisto produktus, tiek su maisto gamyba susijusius reikalingus įrankius;

– projektuojant virtuvės kambarį svarbu atsižvelgti į savo ūgį bei pasirinkti baldų komplektus, kurie yra ne per žemi ar per aukšti, taip sumažinant nugaros ar sąnarių ligas, skausmą;

– kiekviename virtuvės kampelyje susikaupia nemažai įvairiausių daiktų, įrankių, žiemai paruoštų produktų, todėl siekiant tvarkos būtina įrengti kuo daugiau spintelių. Ilgalaikiam daiktų laikymui (kuriuos naudojame rečiau) įrengiame didesnes bei gilesnes spinteles, kurios padeda taupyti vietą, o dažnai naudojamiems daiktams, įrankiams gaminame mažesnes, siauresnes spinteles, Jums patogiausiose vietose. Prioritetu laikome uždaras spinteles, kurios padeda palaikyti tvarką virtuvėje, nekaupia dulkių, tačiau pageidaujant klientams galime suprojektuoti atviro tipo lentynas;

– pasirūpinsime tikslingu mažų patalpų išplanavimu, jog visa erdvė būtų išnaudojama kiek įmanoma funkcionaliau. Tai galime padaryti įrengiant spinteles iki pat lubų, išnaudojant nedidelius tarpus tarp spintelių ar sienų, buitinės technikos, ar taikant kitus sprendimus, priklausomai nuo virtuvės išplanavimo;

– į vientisą projektą sujungiame su virtuvės baldų gamyba, buitinės technikos įrengimu susijusius darbus, parengiame vietą juos įmontuoti.

Virtuvės baldų gamyba: patarimai prieš įsirengiant

– Įvertinti įmonę, su kuria bendradarbiausite. Šis darba reikalauja meistriškumo bei žinių, kas labai atsispindi tiek pagamintų baldų išvaizdoje, tiek kokybėje. Patikimos įmonės dėmesį skiria šiems abiem aspektams, o štai pavieniai asmenys neretai labiau koncentruojasi į išvaizdą, mažiau laiko skirdami kokybei. Be abejo, dėl to labiausiai nukenčia užsakovas, kadangi bėgant laikui kokybės klausimas greitai atsiskleidžia ir išryškėja nekokybiška gamyba, defektai, dėl ko reikia imtis remonto darbų, o tuomet dažnu atveju darbus atlikęs asmuo jau būna pakeitęs savo kontaktus. Taigi, remontui atlikti tenka kviesti kitus meistrus. Dėl to iš anksto būtina įvertinti įmonės patikimumą.

– Atsižvelgti ar suteikiama garantija. Turinčios savo nuolatinį klientų ratą, puikius j7 atsiliepimus įmonės yra nelinkusios rizikuoti nuvilti užsakovus, todėl atliktiems darbams suteikia garantiją – prireikus atvyksta atlikti reikalingų virtuvės baldų remonto darbų. Mūsų įmonė visiems gaminiams suteikia vienodą – 24 mėnesių garantiją. Taigi klientai dvejus metus gali išlikti ramūs, visiškai nesijaudinti, jei prireikia remonto.

Pasidomėti, su kokiomis medžiagomis, technikomis dirba gamintojai. Mūsų įmonė dirba tik su patvaria, aukštos kokybės mediena ir kitomis profesionaliomis medžiagomis, leidžiančiomis gamybos darbus atlikti itin kruopščiai pasiekiant ilgalaikių rezultatų.