gusto baldai
„Gusto Baldai“ - baldų gamyba, projektavimas, montavimas
Nebūti didžiausia, o tik kokybiškas paslaugas teikiančia įmone. Mūsų tikslas – atsižvelgti į kliento norus ir pasiūlyti geriausią sprendimą. Nesvarbu ar Jums reikia 1vnt., ar 1000vnt. - visus gaminius pagaminsime vienodai tiksliai ir rūpestingai.
  NORITE PAKLAUSTI?
+370 699 77303
  RAŠYKITE MUMS
gustobaldai@gmail.com
  SEKITE MUS
Facebook
susisiekite su mumis uždaryti formą

D.U.K

Standartiškai baldai iš LMDP pagaminami per 4-5 savaites, dažyti ar iš medžio masyvo per 7-8 savaites, bet kiekvienu atvejų reiktų susisiekti su mumis, nes priklausomai nuo užimtumo terminai gali keistis.

Visus baldus gaminame tik iš sertifikuotų medžiagų, kurios atitinka standartinius reikalavimus.

Jei tai Kėdainių raj.,  projektas nieko nekainuoja, kituose miestuose priklausomai nuo atstumo imamas minimalus mokestis, kuris, jei baldai  užsakomi yra išminusuojamas iš  bendros sumos.

Mes neapsiribojame vienos šalies rinka.

Visiems, be jokios išimties, mūsų pagamintiems baldams yra suteikiama vienoda 2m. garantija, išskyrus buitinei technikai garantija suteikia jos gamintojas.

Naudojamų medžiagų spektras yra labai platus. Plokštės- stalviršiai termopal, ecopal, pfleiderer ,kronospan, egger, dažytos matinės, bei blizgios plokštės, natūraliu lukštu dengtos plokštės, medžio masyvas, stiklas, akmuo , bei daugelis kitu.

Mus galite rasti: Kėdainių raj., Medėkšių km., Topolių g. 4

Taip, nuolaidos taikome. Tai individualu ir yra derybų objektas.

Avansas – 40% nuo bendros baldų sumos. Likutis – pristačius ir sumontavus gaminį kliento nurodytų adresų. Apmokėjimo galimybė grynais arba pavedimu.

Visada galima rasti sprendimą, kuris tenkintu ir gamintoja ir vartotoja.

Visada stengiamės atsakyti per keletą dienų, bet kartais tenka patiems duoti užklausas atskiriems baldo  elementams : stiklo, metalo gamintojams ir sąmatos skaičiavimas užtrunka.